B-Cure ravivõimalused

Seljavalu ravi B-Cure laseriga.
Seljavalu on tänapäeval üks enamlevinumaid lihasprobleeme ja põhjused on siin erinevad. Seljavalu ei ole enamasti eluohtlik, kuid äärmiselt tüütu ja suure tõenäosusega mõjutab elukvaliteeti. Tavaliselt on valu põhjuseks ülekoormuse või venituse tagajärjel kahju saanud lihased ja muud pehmed koed. Selg muutub kahjustustele vastuvõtlikumaks kui selja- ja kõhulihased on nõrgad. Valu võivad esile kutsuda ka lülisamba ja rühi muutused.
Mõnel inimesel esineb seljavalu lühiajaliselt, paljudel aga püsivalt. Seljavalu tasub leevendada enne selle krooniliseks muutumist. Pikaajalise seljavalu korral pöörduge arsti poole.
B-Cure kodulaser leevendab valu, lihaspingeid ja vähendab põletikku, aitab kaasa närvide regeneratsioonile ja suurendab liikuvust.

Kaelavalu ja turjapinged.
Üha vähenev liikumine ja liigne arvuti kasutamine võib kehale liiga teha. Istuvas asendis arvutiga töötades on keha ja õlad ettepoole kaldunud, nii et rinnalihased kokkusurutud, abaluude vaheline osa lõtvunud ja selg pinges. Selline pidev kaldus olek avaldab kaelale suurt koormust – kukal ja ülaselg võivad kangeks jääda. Kaelavalu esineb tavaliselt kaelalihaste pingest. Valest kehaasendist põhjustatud kaelapinge ja valu on enamjaolt kahjutu, kuid võib levida üle kogu õlapiirkonna.
Degeneratiivsete muutustega lülisamba piirkonnas peab aga aktiivselt tegelema, kontrolliks pöörduge arstile.
Kaelavalu ja turjapingete sagedasemad põhjused: istuv töö, vale magamisasend, stress, artriit, trauma, küfoos.
B-Cure kodulaser leevendab lihaspingeid, valu, toetab kudede ainevahetuset ja vereringet.

Põlvevalu ravimine B-Cure laseriga.
Põlv on äärmiselt keeruline liiges, mis liigub iga päev ja peab seetõttu vastu pidama suurtele koormustele. Ülekoormusest või kulumisest tekkinud valu saab leevendada B-Cure pehme laseriga.

Karpaalkanali sündroom – valu randme piirkonnas.
Karpaalkanali sündroom esineb kõige sagedamini arvuti kasutajatel ja füüsilise töö tegijatel, kuid võib tekkida ka traumaga. Vahel tekib karpaalkanali sündroom ka rasvumise tagajärjel, raseduse ajal, kaasneb artriidi või diabeediga.
Põhjuseks on surve mediaannärvile ning selle kokkusurumine randmes. Karpaalkanali sündroomi sümptomiteks on tavaliselt valu, tuimus ja “surin” randmes või labakäes. Valu süveneb öösel koos käe “suremisega”. Vahel kaovad sümptomid sõna otseses mõttes nagu võluväel, kuid püsivad sümptomid vajavad ravi.
B-Cure kodulaser leevendab valu ja põletikku, suurendab liikuvust ja kiirendab paranemist.

Ravivõimalusi on veelgi!
B-Cure kodukasutajale mõeldud pehme laser on loodud organismi paranemisprotsesside kiirendamiseks luu-, liiges- ja lihaskonna haigustest ning haava- ja teistest nahaprobleemidest. Pehme laser edendab kudede paranemist – soodustab valu leevendust, põletiku vähenemist, turse alanemist.

Näidustused
Põhimõtteliselt kõik tugi-liikumisaparaadi nii kroonilised kui ka akuutsed vigastused ja haigused: selja-, kaela- ja turjavalud/pinged, karpaalkanali sündroom, epikondüliit, kukekannus, Achilleuse probleemid, Hallux Valgus, Schlatter’i tõbi jne;
Nahaprobleemid, sealhulgas akne, psoriaas, ekseem, haavad (k.a. kroonilised; lamatised), põletushaavad, ohatis;
Muud: nohu, kurguvalu, angiin, soolatüükad, konnasilmad.