Tagasiside kasutajatelt

B-Cure´ga on kvaliteetne ravi kogu aeg käepärast!

FC Flora füsioterapeut Jüri Salupere: “B-Cure laserravi seade on ideaalne sportlastele, kes ei saa endale väiksemate lihasvigastuste puhul pikka treeningpausi lubada. B-Cure võimaldab teostada kvaliteetset ravi igal pool ja igal ajal ning see on olnud FC Florale asendamatuks abivahendiks raskel treeningperioodil.”

***

Vasaraheitja Anna Maria Orel: “Minu jaoks oli B-Cure Sport´i kasutamine väga mugav ja hädavajalik. B-Cure on ideaalne kasutamiseks kodus, kui on tekkinud näiteks väike mikrovigastus. Tänu sellele, et minu füsioterapeut asub Tartus ja mina ise Tallinnas, oli see suurepärane alternatiiv. B-Cure’i kasutasin kaks korda päevas ja kuus minutit korraga. Samal ajal näiteks telekat vaadates läheb see aeg väga kiirelt.
Kuna mul oli see kodus igapäevaselt olemas, kasutasin võimalust ja proovisin seda muudes pinges piirkondades. B-Cure oli väga tõhus ja pinge oli järgmiseks päevaks kadunud!
Soovitan seda kõigile, kellel esinevad pinged või mikrotraumad, sest see on kiire ja tõhus vahend, millega end ise kodus aidata saab.”

***

Kergejõustiklane Mikk Meerents: “Puhkenädal kulus jala ravimisele ning katseid spetsiaalselt ei teinud. Jõutrennis parandasin rinnalt surumise rekordit + 2,5kg (105kg siis), kuid üllatavalt kiiresti sain jalule. Kindlasti aitas sellele kaasa laenutatud laserravi seade B-Cure. Kui jala vigastasin, siis tahtsin minna ravile Audentesesse (olen alati seal käinud). Selgus, et arst, kelle juures kogu aeg olen käinud oln puhkusel ja 17.dets saaks alles teise fysio jutule ning siis alles suunava ravi jalale. Suvest oli mul meeles Laserteraapia, ja helistasin sinna. Sain kohe samal päeval ravile ning koduse laserravi seadme. Lihtsalt suurepärane teenus! Tegin ravi hommikul ja õhtul. Nädala pärast hüppasin teivast jälle 6 sammu pealt ning neljapäeval jooksin 60m lõike jälle (küll jala tugisidemega). Homme saab 2 nädalat ravist ja olen tavapäraste harjutustega alustanud juba. Mina soovitan igaljuhul puhtalt mugavuse pärast juba – www.laserteraapia.ee

***

Kümnevõistleja Janek Õiglane: “B-Cure on andnud häid ravitulemusi. Kasutan B-Cure Sport´i peale trenni, kui olen tundnud mõnes probleemses kohas valu. Minu jaoks on B-Cure väga mugav, kuna seda on lihtne kasutada ja aku peab hästi vastu.
Olen B-Cure Sport´st abi saanud! Samas soovitan tõsistel sportlastel vigastuste korral pöörduda ka ettevõtete poole, kes laserravile spetsialiseerunud on. Sealt on oodata kiiret abi!
B-Cure´i kindlaks eeliseks on mugav kasutus, hea aku kestvus ja seadme kasutamise lihtsus. Julgen B-Cure´i soovitada kõikidele, kellel on vigastuste ja traumadega probleeme!”

***

Jalgpallist, vigastustest ja laserteraapia kogemustest räägib Nõmme Kalju jalgpallur, Jorge Rodrigues:

“Jalgpall on kõrge konkurentsitasemega mäng, mis nõuab kogu keha maksimaalset pingutust, mistõttu on lihased jorge_jalgpallpärast mängu väga väsinud ja valusad. Mõned piirkonnad väsivad ja valutavad rohkem ning vajavad seetõttu taastumiseks pikemat aega.
Sellistel probleemsetel piirkondadel kasutangi laserteraapiat, sest valu leevendust on tunda kohe peale laserhooldust. Lihased taastuvad palju kiiremini ja see aitab kaasa järgmiste treeningute ja mängude tulemuslikkusele. Seega usaldan ma laserteraapiat, kui ühte taastusravi võimalust, täielikult. Laserteraapiast kuulsin massöörilt. Seda võimalust kasutavad peale minu veel mitmed jalgpallurid.
Laserravi B-Cure Classic kodulaseriga meeldis mulle väga, seda oli kodustes tingimustes mugav ja lihtne kasutada ning sai ka igale poole kaasa võtta. Laserhooldust sain teha endale sobival ja vajalikul ajal. Eriti meeldis mulle võimalus kasutada B-Cure’i nädalavahetustel, kui Laserteraapia kabinet suletud on.
Kasutasin B-Cure´i nädala jooksul ja jäin tulemustega väga rahule, kuigi ühele hooldusele kuluv aeg on natuke pikem, kui Laserteraapia kabinetis spetsialisti käe all. Professionaalseks kasutamiseks mõeldud laserid on väga kõrgete võimsustega, mistõttu on ka ravile kuluv aeg võib olla lühem.
Kokkuvõtteks soovitan ma laserteraapiat ja B-Cure laserit mitte vaid jalgpalluritele, vaid kõikidele sportlastele ja teistele inimestele, kellel on lihastega probleeme. B-Cure’i on lihtne ja mugav kasutada, vajadusel kaasa võtta ning ravi saab teostada igal pool!”

***

Füsioterapeut Marika Must: “Olen töötanud B-Cure laseriga igapäevaselt mitu aastat. Selle aparaadi juures meeldib mulle kõige rohkem lihtne kasutusviis ning asjaolu, et vastunäidustused ja kõrvaltoimed peaaegu puuduvad. Kõige rohkem kasutan B-Cure laserit õlaliigeste ravis. Lisaks olen saanud häid ravitulemusi tursete ja lihasvalu leevendamisel. Nahaprobleeme on vähem olnud, kuid ka akne ravi tulemustega jäin väga rahule.
Patsiendil peab olema järjepidevust – siis tulevad ka head ravitulemused!”

Hei, B-Cure’i kasutaja! Jaga julgelt kogemusi!

Teiste kasutajate kogemused:

Väga tõhus masin, olin ka hädas luuümbrise põletikuga ning peale nädalast kuuri olid jalad korras. Ühtlasi on laser väga mugav kodus kasutamiseks. 

– Minul on juba mitu aastat probleemid põlvega, mis aeg-ajalt valutab ja on paistes. Olen varem käinud põlvega laserteraapias ja mul on hea meel, et mulle anti võimalus proovida kodus B-Cure aparaati. Kuna teadsin, et laserteraapia aitab minu põlvevalu puhul väga hästi, siis olid ootused ka B-Cure suhtes suured. Tõepoolest toimis sama hästi, kuid asja tegi mugavaks see, et sain teraapiat endale ise kodus teha. Aparaadi kasutamine on tõesti väga lihtne ja mugav!

– Aitäh, jagan meelsasti kogemust! B-Cure leevendab hästi minu igasuvist golfi mängimisest tekkinud valu küünarnukis! Saime üllatavalt kiirelt abi ka kurguvalule.

– Ostsime B-Cure, sest meil oli tõesti peres kõigil vaja midagi ravida. Minul on pidevalt põsekoobastega probleeme, abikaasal pidevalt kaelavalu ja turi kange ning pojal suurest sportimisest hüppeliigestega pidev jama. Me kõik oleme rahul, sest tundub, et see laser mõjub hästi. Proovisime ka tütre soolatüügastel. Kui alguses tundus, et nendele ei mõju, siis mõne aja pärast hakkasid soolatüükad aga justkui ära kuivama. Suur suur aitäh teile!!!

– Mina kinkisin B Cure oma mehele, tal on seljavalud. Kuna ta on veidi suurem mees, siis tal enda käsi väga selja taha ei ulata ja mina pean talle seda ise tegema. Aga iseenesest on mugav- hommikusöögi ajal teen tal valusad punktid üle ja õhtul teleka ees veidi pikemalt. Mees ise on küll rahul ja kiidab väga. Mina olen teie kabinetis käinud ja alati kiirelt abi saanud.

– Sain B-Cure’i proovida oma tuttava juures. Mul tõmmati tarkusehammas välja ja pärast seda lõi tugeva põletiku. Pidin küll ka antibiootikumi võtma, aga B-Cure vähendas ikka oluliselt valu.