PowerLaser VET

Mitmed loomaarstid, hobupraktikud, samuti professionaalsed ja mitteprofessionaalsed ratsanikud on juba omaks võtnud PowerLaseri kui tõhusa ja olulise tööriista, mis võimaldab hoida oma hobune, vaatamata vigastustele tippvormis.
PowerLaser Basic VET leevendab valu ja suurendab liikuvust vigastatud piirkonnas, kiirendab paranemisprotsessi, et hobune kiiremini tagasi rajale aidata. Olgu selleks siis äge või pikaajaline krooniline vigastus.
Meie eesmärgiks on pakkuda tõhusat ja lihtsat tööriista, mis on valmis igal ajal ja igalpool! Võite laserseadme endaga kaasa võtta talli, põllule või hipodroomile.
PowerLaser VET sobib ka teiste loomade raviks ja hoolduseks.

Vaata hobuse haavaravi imelisi ravitulemusi Eestis.

Hobuseravi laserigaPowerLaser VET terapeutiline laser on:
• mobiilne
• reguleeritavate programmidega
• ajatu disainiga
• äärmiselt lihtne ja kasutajasõbralik
• kompaktne ja käeshoitav
• annab tõhusa ja valutu ravitulemuse.

PowerLaser Basic VET laserseadmega on kaasas seadme käsiraamat ja laserteraapia juhend, mis sisaldab soovituslikke raviprotokolle, sagedusi, et saaksite pakkuda optimaalset ravi ja hooldust.

Laserseadmed väike- ja suurloomadele

PowerLaser™ Basic500 VET ühe laserdioodi ja kahe programmiga seade on loodud väiksemate piirkondade, spetsiifiliste lihaste ja kehapunktide raviks ning hoolduseks.
Lainepikkus: 808nm, max. väljundvõimsus 1000mW (keskm. 500mW). HyperPulsed™ tehnoloogia.

PowerLaser™ Basic1200 VET on loodud eelkõige nahaprobleemide raviks. Kahe lainepikkusega seade annab tõhusaid tulemusi haavade, löövete ja muude nahahaiguste korral. 3 laserdioodi kiirgavad punast nähtavat valgust 660 nm – see lainepikkus mõjub enim nahapinnale ja naha välimistele kihtidele. Valgus stimuleerib mikrotsirkulatsiooni ja kollageeni moodustumist. 4 sinist LED dioodi on lainepikkusel 405 nm. Sinine valgus tapab efektiivselt baktereid, viiruseid ja seda kasutatakse erinevate nahaprobleemide ravis. Need 2 lainepikkust pakuvad võimsat ravi ja stimuleerida organismi enda paranemisfunktsioone.
Lainepikkus: 638nm + 405nm, max. väljundvõimsus 4200mW (keskm. 1200mW). HyperPulsed™ tehnoloogia.

PowerLaser™ Basic1500 VET on kolme laserdioodi ja kahe programmiga seade, mis on mõeldud keskmise suurusega kehapiirkondade raviks ja hoolduseks. See võimaldab tõhusalt hooldada ja ravida verevalumeid, turseid, lihaspingeid ja suuremaid haavu. Basic1500 VET veterinaaridele annab lühikese aja jooksul energiat suuremale alale ning võimaldab ravida ka sügavamal peituvaid probleeme.
Lainepikkus: 808nm, max. väljundvõimsus 3000mW (keskm. 1200mW). HyperPulsed™ tehnoloogia.

Kirjuta ja küsi pakkumist! Järelmaksuvõimalus!