PowerLaser PRO

PowerLaser PRO seeria seadmed on väga stiilsed, kasutajasõbralikud ja ergonoomilised laserid. Seadmed tõsistele professionaalidele!
Need laserseadmed ei vaja elektrit. Laserid töötavad aku najal, mis annab töövõimaluse igal ajahetkel ja just seal, kus vaja!

PowerLaser PRO seeria laserseadmetel on üheksa erinevat programmi, mis annab võimaluse kohandada ravi igale patsiendile. Programme vahetatakse mugava ja innovaatilise liuguri abil. Igal programmil on erinev ja diskreetne helisignaal.
PowerLaser PRO seadmetele on sisseehitatud kerge vibratsioon – nii tunneb ka klient laseri tööd! Kõiki eelseadistatud seadeid (heli, vibratsioon) saab vajadusel muuta ja välja lülitada.

Üldised tehnilised andmed
Laserklass: 3B
Lainepikkus: 808nm

Powermedic 500 PRO

PL500 PRO ühe dioodiga laser stimuleerib akupunktuur-, trigger- ja valupunkte. Sobib kasutamiseks väikestel ja raskesti ligipääsevatel piirkondadel.

Väljundvõimsus: 100-500mW;
Programmide arv: 9
Aku kestvus: 3h
Aku taaslaadimisaeg: 2h.


Powermedic 1500 PROPL1500 PRO
kolme dioodiga laserit kasutatakse peamiselt keskmise suurusega lihasgruppide või kehapiirkondade ravimiseks.
Laseri kolm dioodi lisavad rohkem energiat, mis lihtsustab tööd ja laserit ei pea nii palju ühelt kohalt teisele liigutama.

Väljundvõimsus: 300-1500mW;
Programmide arv: 9
Aku kestvus: 1h
Aku taaslaadimisaeg: 2h.

Seadme ostuga on kaasas 2 akut – ühega töötad, teist laed!

PL500 ja PL1500 PRO komplekt sisaldab kahte laserseadet ja akusid. See on ideaalne komplekt professionaalidele, kes tegelevad väga erinevate näidustustega.

LHV väikelaen – sina ise otsustad, milleks vaba raha kasutada! 
Lisainfo: info (ät) powermed.ee