POWERMEDIC

Powermedic laser – võimas kaasaskantav abimees kõikidele, kes töötavad lihas-, liiges- või nahaprobleemidega!
PowerMedic Aps. on 1982 aastal loodud Taani ettevõte, mis on madala sagedusega laseri tööstuse üks lipulaevu ning turuliidrid innovaatilisuse poolest. PoweMedic missiooniks on edendada tipptasemel madala sagedusega laserravi tehnoloogiat, ning läbi selle aidata kaasa tervise edendamisele maailmas.
PowerMedic laserid põhinevad praktilistele kogemustele ja tagasisidele kasutajate seast.

Powermedic laser pl1500_pro-hooldusPowerLaser

Teadaolevalt võimsaimad kaasaskantavad, ergonoomilised laserseadmed. Kompaktsed ning võluvad lihtsuse poolest – täpsetel parameetritel eelseadistatud protokollid erinevate näidustuste raviks.
NB! Saadaval nii juhtmega kui ka juhtmeta (aku najal töötavad) laserseadmed!
PowerLaser 1500 Basic 1 dioodiga või 3 dioodiga.
PowerLaser 1500 PRO 1 dioodiga või 3 dioodiga.

GigaLaser

GigaLaser_hooldus_powermed.ee

Maailma suurim “käed vabad” ravi-laser GigaLaser annab tohutul hulgal laserenergiat ning hõlmab korraga kuni 500cm2! 3 suurt laserplaati annavad kokku väljundvõimsuse kuni 18 000 mW tagades piisava energiadoosi väga lühikese aja jooksul. Madala sageduslikule laservalgusele lisaks annab Gigalaser punast valgust 660nm ning sinist valgust 405nm, mida saab kasutada nii koos kui ka eraldi vastavalt näidustusvajadusele.
Gigalaser sobib kõikide kehaosade lihas-, liiges- ja nahaprobleemide raviks ning viljakusraviks.
Meditsiiniseadme klass 2A, laserseadme klass 3B.

PowedMedic laserid annavad HyperPulsed™ laservalgust, mis tagab sügavama penetratsiooni ja tõhusama ravi. Kasulikud tulemused ja patsiendi rahulolu!

PowerMedic laserid sobivad kasutamiseks:

füsioterapeutidele, ravimassööridele, akupunkturistidele, spordikliinikutele/ -arstidele, kiropraktikutele, üldarstidele, hambaarstidele, dermatoloogidele; loomaarstidele / veterinaarkliinikutele jne.

Lisainfo: info (ät) powermed.ee