QUASAR PLUS

Efektiivne nahahooldus Sinu kodus!

babyred-sVananemisvastane ja põletikku leevendav valgusraviseade on loodud nõudlikule tarbijale, kes hindab aja kokkuhoidu ning soovib kasutada võimalust oma nahka delikaatselt koduseinte vahel hooldada.
Vananedes toimub nahas mitmeid muutusi. Nahk lõtvub, kaotab toonust, võivad laieneda poorid, tekivad kortsud. Kliinilised uuringud on näidanud, et punane ja madalasageduslik infrapuna valgus suurendab rakkude aktiivsust, parandab verevarustust ja vereringet, stimuleerib kollageeni tootmist ning võib seeläbi olla väga efektiivse nahka pinguldava ja toniseeriva toimega.
Baby Quasar PLUS pinguldab ja toniseerib nahka erakordselt tõhusalt! Tootes on ära kasutatud parimad tehnoloogilised lahendused, et stimuleerida kollageeni tootmist ning seeläbi vähendada peenemaid jooni, kortse ja laienenud poore nahal. Stimuleerib vereringet, läbi mille paraneb verevarustus. Kasutades Baby Quasar PLUS’i koos teile sobiva pinguldava kreemiga, aitab see kreemi omadused maksimumini viia.
Seade on sobilik kasutamiseks peale keemilist koorimist või mikrolihvimist. Leevendab punetust ja soodustab naha rahunemist.

Baby Quasar PLUS’l on 24 valgusdioodi, mis annavad neljal erineval lainepikkusel punast ja infrapunast valgust.

Hind: 340€.  Toode pole hetkel saadaval.